X

ورود به سایت

نام کاربری*

رمزعبور*

X

فرم ثبت نام در سایت کولیس

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

رمزعبور*

تکرار رمزعبور*

X

پروفایل شخصی شما

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

خطا!

در مهندسی محصولات ما معیارهای خاصی داریم.

مهندسی محصول در شرکت ما، همواره بدنبال یافتن راه حل‌های جدید برای کاربردهای خاص است. این تلاش‌ها دائماً با نیاز مشتریان به پروژه ‌های جدید تقویت می‌شوند. چند کاربره بودن انگیزه¬ خاصی را به ما می‌دهد. مثلاً در بعضی از سیستم ‌های کششی امکان روغن کاری مجدد زنجیر وجود ندارد، اما گارانتی مادم العمر این دست محصولات نباید فراموش شود. 
پس، مهندسی محصول برای ما یعنی ارائه¬ راهکارهای جدید همراه با فروش محصول. یکی از این جنبه‌ ها، تلاش برای یافتن راه کارهای مبتکرانه برای زنجیرهایی هست که اصلاً به روغن کاری نیاز ندارند. این نوع زنجیرها مخصوصاً در صنایع غذایی و نوشیدنی‌ ها از اهمیت بالایی برخوردار است. با این حال، ارائه¬ زنجیرهای روغن کاری شده به روش قدیمی همچنان ادامه دارد. با توجه به بهبود کارآیی روان کننده‌ ها، در حال حاضر کاربرد بهینه سازی شده¬ اقتصادی و زیست محیطی در شرکت ما ممکن شده است.
از آنجا که راه کارهای مورد نیاز، به مواد اولیه¬ بکار رفته هم بستگی دارد، ما در زمینه¬ توسعه، همکاری نزدیکی با فروشندگانمان داریم، چرا که قدرت تحقیق و توسعه¬ ما به دانش عمیقمان در رابطه با تمامی مراحل تولید (از مواد اولیه تا فرایندهای پیچیده¬ تولید و مشاوره¬ زمینه¬ استفاده از محصول) متکی است.