X

ورود به سایت

نام کاربری*

رمزعبور*

X

فرم ثبت نام در سایت کولیس

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

رمزعبور*

تکرار رمزعبور*

X

پروفایل شخصی شما

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

خطا!

کولیس برندی است، که تاریخ دارد، این یعنی قدمت. برندی است که داستان دارد و این یعنی اعتماد. ما لباس این برند را دوباره به تنش دوختیم تا هویتی نو بیابد. در سال ۱۳۹۳ مطابق با تغییرات بازار و جامعه هدف برند اقدامات اصلاحی در ظاهر برند  توسط متخصصین امر صورت گرفت. حال ما برندی قویتر به لحاظ ساختار و معماری برند را در پیش رو داریم.

ماموریت کولیس

ساخت و تولید:

تعهدات شركت نسبت طرف هاي ذي نفع:

چشم انداز شركت كوليس

 تبديل شدن به يكي ازᅠشركت هاي اصلي در توليد گیربکس ، انواع چرخ دنده ، چرخ زنجير

استراتژي هاي شركت كوليس

اهداف كلان سازماني شركت كوليس

الگوي شركت كوليس

نظام مديريت كيفيت مبتني بر الزامات:

ارزشهاي سازماني شركت كوليس

خط مشي كيفيت شركت كوليس

تعهد تمامي پرسنل شركت كوليس

اينجانب و تمامي كاركنان شركت متعهد به اجراي كليه مفاد خط مشي كيفيت و الزامات تعيين شده در سيستم مديريت شركت ميباشيم.
اين خط مشي ، خطوط و جهت گيري اصلي كيفيت شركت كوليس را بيان مينمايد . بديهي است دستيابي به اهداف ذكر شده بدون مشاركت تمامي پرسنل امكان پذير نميباشد . خطوط اصلي فوق در تمامي فعاليتها و مستندات بعنوان بستر كار تلقي ميگردد و نماينده مديريت در تمامي سطوح سازمان نسبت به آموزش و تشريح آنها پرداخته تا مطمئن گردد كه كليه كاركنان مفاهيم آن را در شغل خود بخوبي درك كرده اند و بدان عمل مينمايند .
اين خط مشي در مواقع نياز بازنگري ميگردد .
 
بازنگري پنج  15/1/1394

مديرعامل - محمود درياني

هویت بصری کولیس

برند کولیس دارای هویت بصری منحصر بفردی است که با تلاش متخصصین و حرفه ای های حوزه گرافیک و تبلیغات طراحی شده است. کولیس در سال ۱۳۹۳ دچار یک تحول اساسی در تمامی جنبه های بصری خود شد.
حال برای آگاهی بیشتر شما و استفاده اشخاص یا مراکز ثالث - استفاده صحیح و مطابق با قواعد تعریف شده - ما به شرح و بیان فلسفه، قوانین، باید ها و نباید های هویت بصری میپردازیم.
خوشبختانه ما بعضی از ضروریات را بصورت فایل های دیجیتالی آماده کرده ایم که میتوانید دانلود کرده، مطالعه و استفاده کنید. این ابزار ها مطابق با نیاز شما طراحی شده است. در موارد خاص و یا استفاده های دیگر و نیز هرگونه اطلاعات بیشتر با روابط عمومی کولیس تماس حاصل کنید.

نشانه

نشانه کولیس در سال ۹۳ بازطراحی شد. حال جوان، زیبا و منعطف تر با نیازهای ما - استفاده در رسانه ها و قالب های متفاوت - است. در بازطراحی نشانه تلاش بر حفظ ارزش‌های کلیدی و فرم اصلی بود و به همین دلیل در این بخش ها نشانه دچار تغییر بنیادین نشده است. اما در سایر موارد که نیاز به بازنگری بوده است، به بهترین نحو این کار صورت گرفت. با توجه به این تغییرات شما در پایین قادر به مشاهده ساختار نشانه هستید. فایل دیجیتال نشانه در قالب های مختلف در لینک پایین صفحه جهت دانلود قرار داده شده است. برای هرگونه اطلاعات و یا استفاده دیگر با روابط عمومی کولیس تماس بگیرید.

رنگ

هویت بصری یک فاکتور کلیدی در فرآیند برندسازی است. هویت کولیس متشکل از طراحی ساده و فلت است که معرف شخصیت کولیس به مخاطبان است. کولیس دارای دو رنگ اصلی دوست داشتنی و قدرتمند سرخ و مشکی است. همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید این هویت اصولی دارد که لزوما از طرف اشخاص ثالث باید در طراحی مواد تبلیغاتی مورد توجه قرار گیرد.

تایپوگرافی

تایپ رسمی کولیس برای نوشتار لاتین Source Sans Pro که دارای خانواده‌ ی کامل حروف در انواع مختلف است انتخاب شده و برای نوشتار فارسی و عربی، تایپ Mj-Two برگزیده شده است. در هر جا و هر کاربردی باید از این تایپ ها استفاده شود. البته این به معنای آن نیست که امکان بهره گیری از سایت تایپ ها وجود ندارد، بلکه هدف آن است که تبین شود، تایپ غالب این ها خواهند بود. برای موارد و استفاده های خاص جهت راهنمایی بیشتر با روابط عمومی کولیس تماس بگیرید.

 

ابزار ها و مواد ضروری برند

ما برای سهولت کار اشخاص ثالث - جهت استفاده از برند - یک مجموعه از ابزار های ضروری را فراهم کرده‌ایم. با کلیک روی پیوند مربوطه قادر به دانلود فایل خواهید بود. تصاویر عکاسی شده، فایل نشانه، تایپ ها، و سایر قالب ها و راهنمایی های مورد نیاز در جهت ترویج، معرفی و تحکیم موقعیت برند کولیس به عنوان یک برند مطرح آماده شده است.
لازم به ذکر است کلیه حقوق موارد مذکور برای شرکت کولیس محفوظ بوده و هرگونه استفاده تجاری بدون مجوز این شرکت غیر قانونی بوده و دارای پیگرد قانونی است.

 

نشانه

فونت ها

راهنمای برند