X

ورود به سایت

نام کاربری*

رمزعبور*

X

فرم ثبت نام در سایت کولیس

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

رمزعبور*

تکرار رمزعبور*

X

پروفایل شخصی شما

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

خطا!

بیش از 40 سال سابقه تخصص در انواع گیربکس ها باعث شده است که کولیس بتواند هر نوع گیربکس را تقویت و مورد بررسی قرار دهد تا احتمال وقوع نقص فنی مجدد را کاهش داده و یا تعمیر در خط تولیدتان را تقویت کند.

تقویت سیستم، معمولاً برای گیربکس‌هایی ضروری است که در نتیجه ایراد در طراحی اصلی با تغییر در کارکرد و محل فعالیت، مکرراً دچار مشکل و نقص فنی می‌شوند. کولیس با تقویت گیربکس‌ها می‌تواند طراحی و معماری آن‌ها را بهینه سازی کند تا زمینه های خدماتی خود را افزایش دهد و قابلیت دسترسی را به حداکثر برساند. سابقه درخشان ما به ما این امکان را می‌دهد تا نقص فنی گیربکس را بصورت ریشه ای حل کنیم و با تقویت آن‌ها، عملکرد سیستم را تا حد قابل ملاحظه ای بهبود بخشیم.

تقویت گیربکس تنها برای قسمت‌های معیوب نیست، ما می‌توانیم گیربکس‌های قدیمی را نیز تقویت کنیم تا استانداردهای فعالیت شما را بروزسانی کنیم و یا اینکه سیستم فعلی را مهندسی مجدد کنیم تا پاسخگوی فعالیت‌های سنگین‌تر باشد. ما می‌توانیم هر برند و مدل گیربکس صنعتی را در تمامی زمینه های صنعت تقویت کنیم و توان تولید بین المللی ما این امکان را فراهم می‌سازد تا قطعات جدید و تقویت یافته را مطابق با استاندارد 9001:2008 ISO تولید و عرضه کنیم.

تقویت هر نوع گیربکس صنعتی 
بررسی ریشهای علت نقص فنی و بهبود عملکرد مهندسی
تقویت و تجهیز گیربکس‌های قدیمی به استانداردهای امروزی و آینده
تقویت و بهبود گیربکس‌های صنعتی و اطمینان از اینکه آن‌ها پاسخگوی نیازهای جدید خواهند بود.
طراحی و پیکره بندی مجدد گیربکس برای یافتن ایراد در طرح اصلی
هدف از تقویت گیربکس سازگار ساختن تغییر در فرایند تولید، چرخه عملکرد و محیط کار است.