X

ورود به سایت

نام کاربری*

رمزعبور*

X

فرم ثبت نام در سایت کولیس

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

رمزعبور*

تکرار رمزعبور*

X

پروفایل شخصی شما

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

خطا!

برنامه‌ سرویس ونگهداری گیربکس  کولیس، فعالانه از طریق برنامه های مراقبت و نگهداری منظم از قبیل بازرسی، کنترل وضعیت، تقویت و تعمیر برنامه ریزی شده، مراقب گیربکس شما هستند.

وقتی سرتان خیلی شلوغ است، تنها چیزی که برای شما مهم است این است که مدام وضعیت دستگاه را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. با استفاده از برنامه‌ سرویس ونگهداری گیربکس  کولیس، خدمات و تعمیر و نگهداری گیربکس خودتان را به ما بسپارید. 

ما با هم یک برنامه مدیریت دارایی ایجاد می‌کنیم که طی آن عملکرد و وظیفه گیربکس شما را تجزیه و تحلیل کرده و در صورت نیاز، خدمات لازم را به آن ارائه می‌دهیم. در این حالت شما می‌توانید از وقفه در فعالیت دستگاه جلوگیری کنید، از قبل تعمیرات و تقویت های لازم را انجام دهید تا یکباره هزینه مشکل و ایراد فنی غیر منتظره را نپردازید.
کولیس با تعمیر و نگهداری گیربکس‌های صنعتی در تمامی زمینه ها و صنایع، آرامش خاطر را برای شما به ارمغان می‌آورد. عیوب گیربکس قبل از ظاهر شدن آن‌ها برطرف می‌شوند. کولیس کارکرد دستگاه شما را به حداکثر رسانیده و هزینه تعمیر و نگهداری از آن را در طول عمر گیربکس به حداقل می‌رساند. هدف ما، کاهش وقفه و ارتقای سطح عملکرد دستگاهتان است.

ایرادات غیر منتظره نه تنها میزان تولید شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بلکه سود و منافع شما را نیز متأثر می‌سازد. ما میدانیم که شما می‌خواهید به اهداف تجاری خودتان دست یابید، به همین علت است که ما قطعات یدکی گیربکس را در انبارمان نگه می‌داریم تا در بدترین شرایط آن‌ها را عوض کنیم.

برنامه مدیریتی ما در زمینه قطعات گیربکس براساس محیط کار و حوزه فعالیت شما طراحی گردیده است. ما همیشه قطعات ضروری را چک می‌کنیم تا مطمئن شویم که همیشه آن‌ها را در انبار داریم. در این حالت، اگر گیربکس شما خراب شود و یا نیاز به تعویض قطعه در زمان کوتاه داشته باشد، ما کنارتان خواهیم بود.