X

ورود به سایت

نام کاربری*

رمزعبور*

X

فرم ثبت نام در سایت کولیس

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

رمزعبور*

تکرار رمزعبور*

X

پروفایل شخصی شما

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

خطا!

مهندسی در کولیس: برتر در نوآوری 

تحقیق و توسعه¬ مداوم، بخش حیاتی فلسفه شرکت و عنصر ضروری برای امنیت آینده¬ شرکت است. پس ما روی شناسایی ایده‌ های نو و با توجه به تولیدات و فرایندهای تولید سرمایه گذاری می‌کنیم. با بهره گیری از شبکه¬ وسیع شرکا، مؤسسات و دانشگاه‌ ها ما همیشه بکارگیری فرایندها و روندهای تکنولوژی روز دنیا را تضمین می‌کنیم.
از این رو ما می‌توانیم سیستم ‌های کامل چرخ دنده و چرخ زنجیر را با اجزای کاملاً مناسب و هماهنگ به شما ارائه دهیم تا چرخ دنده و چرخ زنجیر  های مشتریانمان به نحو احسنت کار کنند.

حوزه‌های اصلی تحقیق و توسعه

مقاومت در برابر فرسودگی، خستگی و خوردگی همواره هدف اصلی حوزه‌ های تحقیق و توسعه¬ ما بوده است. این عوامل، چالش ‌های روزانه¬ ما هستند و ما با اتکا به 40 سال تجربه با تمام قوا  سعی در حل آن‌ها نموده ایم.

مهندسی محصول​

موفقیت در مهندسی محصول یک کار گروهی است. از این رو، ما همواره با مشتریان و فروشندگانمان همکاری و ارتباط  تنگاتنگی برقرار می‌کنیم تا بهترین راه حل را برای مسائل و مشکلات پیش آمده پیدا کنیم.

مهندسی تولید

تولید محصولات با کیفیت، نیازمند ماشین آلات و دستگاه‌های تولید با دقت بالاست. مهندسی تولید ما، طراحی و شناسایی دقیق را برای شما تضمین می‌کند.

مشاوره در زمینه­ استفاده

کیفیت محصولات ما، خودشان را در چندین زمینه¬ کاربرد به شما ثابت خواهند کرد. یکی از معیارهای اصلی شرکت ما، ارائه مشاوره¬ مشتری مدار در زمینه استفاده از محصولات است.

بهترین کار

حوزه‌ های استفاده از محصولات سفارشی ما متنوع و تأمل برانگیز است. جهت اطمینان از محصولات شرکت می‌توانید از مشتریانمان در مورد راه حل‌های مفید پیشنهادی سؤال کنید. 

سؤالات متداول

بخش سؤالات متداول خلاصه ای از علل احتمالی مشکلات متداول را که ممکن است حین کار با زنجیرهای صنعتی پیش آید به شما ارائه می‌دهد. همچنین این بخش، راه حل‌های سریع و مفید مشکلات را نیز به شما معرفی می‌کند.