X

ورود به سایت

نام کاربری*

رمزعبور*

X

فرم ثبت نام در سایت کولیس

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

رمزعبور*

تکرار رمزعبور*

X

پروفایل شخصی شما

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

خطا!

قابلیت در زمینه­ ی تولید چرخ دنده  و چرخ زنجیر:

برای ما "درکنار شما بودن " یعنی حمایت از مشتریان در تمامی مراحل تولید قطعه ، چرخ دنده هاو چرخ زنجیر در قالب ایده یا محصول.

مشتریان ما از این قابلیت و نقطه ی قوت شرکت بهره مند می­شوند. در کولیس شما به دامنه­ وسیعی از محصولات دسترسی دارید که همه­ ابعاد تکنولوژی حرکت را پوشش می‌دهند.

اقلام استاندارد موجود

محصولات موجود در کاتالوگ ما همواره بیش از 2900 مورد در دسترس می باشد که تمام سفارشات شما را در اسرع وقت به دستتان می رسانیم. ما تمام تلاشمان  را در جهت بهبود کیفیت سیستم انجام می دهیم: از مشاوره و شبیه سازی در محیط نرم افزار اتوکد تا تولید انبوه یک قطعه خاص. در این راستا ما قادر به تولید هرگونه قطعه منحصر به فرد  برای شما هستیم.

قطعاتی که بنا به سفارش مشتری تولید می‌شوند

ما در این شرکت دامنه­ وسیعی از فعالیت‌ها را انجام می‌دهیم: مشاوره در ارتباط با بازسازی قطعات و مهندسی معکوس قطعات با برنامه ی CAD تا اجزای واقعی و همچنین ارائه راه حل‌ برای رفع ایرادات چرخ دنده های خاص تا تولید انبوه. در چنین شرایطی، ما محصول را یا طبق سفارش و طرح شما تولید می‌کنیم یا اینکه در محل استفاده از محصول راه حل‌هایی را برای شما مطرح می‌کنیم.

پردازش استاندارد

مرکز خدمات ما، طبق مشخصات ارسالی شما قطعات استاندارد را تولید کرده و آن‌ها را بلافاصله با کمترین هزینه­ آماده­ نصب می‌کند.

تحقیق و توسعه

کارهای خاص، نیازمند راه حل خاص هستند. ما قطعات و کل سیستم را بنا به سفارش شما، طراحی و تولید می‌کنیم. این کار، از مرحله­ محاسبه تا تولید و آزمایش نمونه در آزمایشگاه و تولید انبوه ادامه می‌یابد.

مشاوره

اگر شما سوالات بیشتری در مورد حوزه محصولات ما داشتید ما آماده ارائه خدمات و مشاوره برای رضایتمندی بیشتر شما هستیم.

طراحی

ما مفتخر به ارائه خدمات ویژه و طراحی انواع قطعات چرخ دنده می باشیم.

خدمات

رفع نگرانی مشتریان برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و در این راستا هرگونه خدمات مورد نیاز را ارائه می دهیم.

تولید و مونتاژ 

محصولات ما طبق درخواست مشتری و بوسیله­ آخرین سیستم‌های روز دنیا تولید می‌شوند. برای ما، این امکان فراهم است که بتوان آن‌ها را بطور کامل مونتاژ و به مشتری تحویل داد.