X

ورود به سایت

نام کاربری*

رمزعبور*

X

فرم ثبت نام در سایت کولیس

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

رمزعبور*

تکرار رمزعبور*

X

پروفایل شخصی شما

نام*

نام خانوادگی*

ایمیل*

نام کاربری*

خطا!

29 بهمن 1401
3 آذر 1400

تامین قطعات خط تولید

یکی از اصلی‌ترین مسائلی که کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی با آن مواجه هستند، شکست و آسیب‌دیدگی قطعات دستگاه‌ها و تجهیزات آن‌ها است. در راستای کمک به واحدهای صنعتی و راه‌اندازی مجدد خطوط تولید، واحد مهندسی شرکت کولیس با بهره‌گیری از گروه‌های تخصصی اقدام به تعمیر و تامین قطعات خط تولید و ارائه خدمات ذیل می‌نماید....

29 آبان 1400

دعوت به بازدید از غرفه کولیس در نمایشگاه Automechanika

شرکت کولیس نیز در راستای معرفی محصولات و خدمات خود از روز چهارشنبه مورخ ۲۷ آبان تا شنبه ۳۰ ام آبان ماه در ۲۲ امین نمایشگاه اتومکانیکای استانبول پذیرای شما عزیزان خواهد بود. لذا از شما علاقه مندان به صنعت خودرو و تولیدات شرکت کولیس دعوت می‌گردد تا با بازدید از غرفه ما واقع در سالن ۳، غرفه ۱۳۶، از نزدیک با جدیدترین محصولات شرکت کولیس آشنا شوید.  

19 آبان 1400

تولید کننده قطعات ماشین آلات کشاورزی

شرکت کولیس به عنوان تولید کننده قطعات و لوازم جانبی ماشین آلات کشاورزی، تولید چرخ دنده‌های کمباین، تولید قطعات دستگاه بوجاری، تولید چرخ زنجیرهای استاندارد و سفارشی، تولید قطعات اصلی تراکتور، دستگاههای ادوات کشاورزی در این عرصه فعالیت دارد.

5 آبان 1400

نمونه سازی قطعات صنعتی

یکی از پایه‌ای ترین مراحل تولیدات قطعات مدل‌سازی یا اصطلاحا نمونه سازی قطعات صنعتی است که نیاز به تخصص و دانش فنی دارد. نمونه سازی در واقع نمایش اولیه محصول است که المان‌ها و عملکرد محصول را نشان می‌دهد. در نمونه سازی بسیاری از اطلاعات نامحسوس را به حالت شهودی‌تر و قابل لمس‌تر در‌می‌آورد و از این طریق به طراحان کمک می‌کند تا محصول نهایی کاراتر و با کیفیت بیشتری تولید نمایند. نمونه سازی یک فرآیند تکراری است که در فاز تحلیل از چرخه توسعه یک محصول قرار می‌گیرد.